KLIMATYZATORY

Klimatyzator inwenterowy typu Split: Vitoclima 200-S

Cena od 2300 zł

Klimatyzator Vitoclima 200-S jest nowoczesnym urządzeniem służącym do ochładzania lub ogrzewania powietrza w danym pomieszczeniu. Zastosowany ekologiczny czynnik chłodniczy R32 zapewnia wysokoefktywną pracę urządzenia oraz spełnia najnowsze regulacje.

W skład zestawu Vitoclima 200-S wchodzi wstępnie napełniona czynnikiem chłodniczym jednostka zewnętrzna, estetyczna i utrzymana w nowoczesnym stylu jednostka wewnętrzna posiadająca elektroniczny wyświetlacz z podświetleniem oraz pilot do zdalnej obsługi urządzenia.

System klimatyzacyjny Multisplit Vitoclima 300-S opracowany  został z myślą o kompleksowym podejściu do domowego systemu  klimatyzacyjnego. System składa się z serii jednostek zewnętrznych  umożliwiających podłączenie nawet do 5 jednostek wewnętrznych: typu  split lub jednostek kasetonowych. Umożliwia to nie tylko stworzenie  kompletnego systemu w całym domu lub mieszkaniu, ale również poprawia  estetykę instalacji poprzez zastosowanie tylko jednej jednostki  zewnętrznej. Urządzenia są wyposażone w inteligentne sterowanie oraz  tryby ekonomicznej pracy. Całość dopełnia stylistyczna linia Viessmann,  odznaczająca się wszechstronnością zastosowania w każdym wnętrzu.

Kapex Sp. z o.o.

ul. Przewóz 49, 30-721 Kraków

(12) 292 17 77 # 607 245 963

info@kapex.com.pl