Pompy Ciepła

Dofinansowanie na zakup i montaż pomp ciepła

Viessmann

Pompy ciepła do ogrzewania budynku wykorzystują energię odnawialną, skumulowaną w gruncie, wodzie lub powietrzu. Jest to energia czysta i dostępna bez ograniczeń. Dzięki temu pompy ciepła pozwalają znacznie ograniczyć zużycie paliw kopalnych, zredukować emisję zanieczyszczeń do atmosfery i obniżyć koszty ogrzewania budynku. Ponieważ pracują automatycznie ich użytkowanie jest również bardzo komfortowe.

Pompy ciepła marki Viessmann wyposażone są w funkcje „active cooling“ lub „natural cooling“. Za ich sprawą oprócz ogrzewania w zimne dni, pompy ciepła zapewniają przyjemny mikroklimat w pomieszczeniach również latem, dostarczając do budynku orzeźwiający chłód. W tym celu korzystają także z czystej energii odnawialnej podbieranej z otocznia. Pompy ciepła polecane są zarówno do nowych, jak i modernizowanych budynków.

YORK

Pompy ciepła YKF YORK® to całoroczne, kompletne rozwiązanie, które może zastąpić tradycyjne kotły grzewcze lub z nimi współpracować. Zapewniają ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń oraz podgrzewanie ciepłej wody użytkowej.

 Firma YORK to producent i dostawca nowoczesnych systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji  w tym: agregatów wody lodowej, agregatów absorpcyjnych, pomp ciepła, klimakonwektorów, centrali klimatyzacyjnych, rooftopów, systemów klimatyzacji split, multisplit i VRF oraz klimatyzacji precyzyjnej.

PANASONIC

pompa ciepła Aquarea przechwytuje energię cieplną z otaczającego powietrza i wykorzystuje ją do podgrzania wody przeznaczonej do ogrzewania pomieszczeń oraz na potrzeby ciepłej wody użytkowej, a w razie potrzeby nawet do chłodzenia domu. Pompa ciepła to obecnie najbardziej wydajne i ekologiczne źródło ciepła. Dzięki pobieraniu energii z otoczenia, pompa ciepła ma bardzo wysoką sprawność znacznie przekraczającą 100%.

Kapex Sp. z o.o.

ul. Przewóz 49, 30-721 Kraków

(12) 292 17 77 # 607 245 963

info@kapex.com.pl